054-9329977
 
טיפ:
להצלחת כל בצק שמרים :
כשמערבבים חומרים ונוצר בצק.לא נוגעים!!!!!
נותנים לבצק חמש דקות ואז לשים

חוזרים על אותה פעולה(באדום) פעמים
או יותר עד שהבצק חלק.

עוטפים  הבצק ביריעת ניילון ומתפיחים..
.
 

 

 

 מספן שקדים כשרה לפסח.

מגישים ומתעלפים מהטעם! 
 
אודות
דף הבית >> אודות

נולדתי להוריי היקרים בספרו שבמרוקו . ביתנו היה בית יהודי חם , מושתת על מסורת , ערכים ושרשים, שריח מתוק של אפיה וארומת בישול משובחת, היו חלק בלתי נפרד ממנו.

זכו אבי ז"ל ואימי שתחי' שכל ילדיהם הקימו משפחות לתפארת. אני נישאתי לבעלי במרוקו, וכשכל משפחתי עלתה לארץ, נאלצתי להישאר בחו"ל עם בעלי והוריו שאימצו אותי לבת, יהי זכרם ברוך.

הפרידה מהוריי ואחיי הותירה בי חלל ריק וכואב, אותו ניסיתי למלא בעזרת היצירתיות שהתברכתי בה. נכנסתי למטבח, נכונה להשקיע בו את מיטב כשרוני וזמני הפנוי. אלו היו צעדי הבראשית של ספרי זה.

שמונה שנים לאחר מכן, הצטרפתי למשפחתי היקרה שבארץ הקודש. את ביתי קבעתי באשדוד. שם עבדתי בבית הספר "מעלות".  האהבה, הפרגון והמשוב החם שקבלתי מהצוות הנפלא, היוו דחיפה נוספת לגלות מעט מכשרונותיי.

מעולם לא חשבתי לפרסם את עצמי ואת יצירותיי, הדבר נוגד את אופיי הצנוע. אך גוזליי היקרים שכבר התעופפו להם מן הקן ובנו את בתיהם, לא הניחו לי. הם ראו לעצמם זכות וחובה לתעד את המעדנים שעליהם גדלו. הבנתי שבכל מקרה נחישותם תוציא את ספר המתכונים שלי לאור, והעדפתי, אם כך, לנצח בעצמי על המלאכה .

מודה אני לבורא עולם שזיכני לברך על המוגמר. אני מגישה בזאת את מיטב היצירות שלי על מגש של אהבה ונתינה. בטוחני שספרי ישמש לכם כידיד וילווה אתכם בהכנת ארועי יקיריכם- חתונות, חינות וסעודות בר- מצוה, תמצאו בו מתכונים מדהימים שישדרגו את ארוחות הבוקר שלכם בכמה רמות, ואחרים שיפארו את שולחנכם בחגים: מימונה למוצאי פסח, משלוחי מנות בתוך סל אכיל לפורים, ריבת חבושים לראש השנה, ספינג' לחנוכה, “אלמרוזיה" לפסח ועוד ועוד ….

הניחוחות שיעלו ממטבחכם, והמחמאות שיגרפו מטעמיכם, יהוו בשבילי את הנחת הגדולה ביותר!

שלכם,
שולה
 
לייבסיטי - בניית אתרים